Gibus Velvet Plus ir bioklimatiska lapene ar ievelkamu alumīnija lameļu pārsegu.

Lameļu regulēšana ļauj iestatīt vēlamo dzesēšanas efektu un apkārtējo vidi, nodrošinot pilnīgu mikroklimata kontroli un komfortu.‎ Lameles var griezties vai pilnībā pārklāt jumtu, atkarībā no saules stāvokļa, vai arī tās var pilnībā atvērt, lai redzētu debesis.‎ VELVET PLUS ļauj pilnībā integrēt sānu ZIP ekrānus, pateicoties patentētajām iekšējām vadotnēm.‎ Šis risinājums ļauj uzstādīt stikla sānu sienas, lai aizsargātu no vēja vai auduma ēnošanas sānu malas, kas ir būtiski, lai izvairītos no siltumnīcas efekta siltajos vasaras mēnešos. lameļu regulēšana ļauj iestatīt dzesēšanas efektu un apkārtējo vidi, kas nodrošina pilnīgu mikroklimata kontroli un vides komfortu.‎ Lietus gadījumā ir maksimāla aizsardzība, jo lāpstiņas ir izstrādātas tā, lai tās būtu ūdensnecaurlaidīgas un ļautu ūdenim plūst tikai pa atbilstošām konstrukcijā integrētām notekcaurulēm.‎ Ideāla lapene tiem, kas vēlas izvēlēties, kā efektīvi regulēt savu komfortu baudod dzīvi ārā - dabā.‎
Gibus Velvet Plus pergolas tehniskie parametri

Velvet Plus tehniskie parametri

Jumta dimensijas
Platums
Dziļums

450 cm maksimums
607 cm maksimums
Jumta rāmja augstums 28 cm
Stabu šķersgriezuma izmēri 17 x 17 cm cm
Paplašināšana Maksimums 12 m, divas daļas
Žalūzijas rotācija maksimums 150 °
Vēja izturība ar aizvērtu jumtu līdz 120 km/h
Ūdens novadīšana 120 l/m² h
Nestspēja* 156 kg/m²
* Sniega nestspēja norādīta pergolai ar izmēru 607 x 400 cm, pie mājas fasādes, kā parādīts zīmējumā. Katram izmēram un lameļu novietojumam pret ēkas fasādi tā būs atšķirīga.

Pergolā integrēts LED apgaismojums lamelēs, malās un kolonnās. Pergolai Velvet Plus ir iespēja integrēt auduma sānu malas vai integrēt stikla bīdāmās sānsienas.

Realizēto Velvet Plus lapenes projektu piemēri

Gibus bioklimatisko pergolu katalogs

Gibus bioklimatisko pergolu katalogs

Papildini pergolu ar sānu noslēdzošajiem elementiem

sānu sienas

Stikla

sānu sienas

Skaisti, izturīgi, daudzpusīgi

Sānu sienas

Auduma

Sānu sienas

Videi draudzīgi un funkcionāli