Saules buras - tās ir dziļas zināšanas par burāšānas pasauli.

Pateicoties motorizētam vai manuālam mehānismam, Corradi saules buras ir pilnībā saritinātas dažu sekunžu laikā, un tajās izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, piemēram, nerūsējošais tērauds, anodēts alumīnijs, poliestera audekls un Dacron®, ko burāšanas jomā ļoti apbrīno tā izcilā izturības dēļ.

Saules buru modeļi

Corradi Defense saules bura

Corradi Defense saules bura

Defense ir ikoniskākā no Corradi ūdensizturīgajām saules burām. Tāpat kā Maestrale un Scirocco, pārējās divas ūdensnecaurlaidīgās buras, arī Defence ir iedvesmojusies no kuģniecības pasaules, jo tā ir ražota no izsmalcinātākajiem un modernākajiem materiāliem, ko parasti izmanto jūrā. Izgatavots no nerūsējošā tērauda un aprīkots ar regulējamu buru, Defence ietver ne tikai komponentus, ko izmanto laivās, bet arī tehnoloģiju un, galvenais, filozofiju: lai arī pēc izskata ir viegls un ēterisks, tas patiesībā ir ciets.
Corradi Maestrali saules bura

Corradi Maestrale saules bura

Corradi Maestrale Sun Sails -  aptver augstas tehnoloģijas ekskluzivitāti. "Vēju princis" ir iedvesmas avots vispusīgākajām taisnstūra toņu burām Sun Sails līnijā. Maestrale, brīvi stāvoša saules bura, kas aprīkota ar 4 stabiem, kur saplūst ūdens un gaiss. Faktiski Maestrale (Mistral) ir ne tikai ieguvis savu nosaukumu no vēja, bet arī tās būtības: tā buras ir izgatavotas no Dacron® vai Tempotest® Starlight®, poliestera audumiem, kas īpaši izstrādāti buru laivām, kurām gaiss ir galvenais dzinējs.
Corradi Scirocco saules bura

Corradi Scirocco saules bura

Scirocco saules bura izceļas ar neparastu dizainu. Scirocco ir saules bura, kas ir pārsniegusi parasto dārza buru robežas un, pateicoties savam avangardiskajam dizainam, spēj noēnot virsmas līdz 70 m2. Faktiski konstrukcija ir aprīkota ar vienu neregulāras formas trīsstūri vai dubultburu, kuras diezgan lielie izmēri ir mainīgi arī attiecībā uz leņķu platumu. Tas ļauj Scirocco saules burai izstrādāt un ražot tikai tā, lai atbilstu katrai konkrētajai konteksta un dizaina vajadzībām.