Stikla un auduma pergolas - nojumes

Pergolas jeb lapenes ar stikla vai auduma jumtu ļauj jums izveidot papildu dzīves telpu ārpus telpām. Vai meklējat viesmīlīgu atpūtas telpu, kur atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni, aizsargātu rotaļu istabu bērniem vai mājīgu vietu atpūtai jebkurā gadalaikā? Lapene ir pielāgota jūsu dzīvesveidam, lai jūs gadu no gada varētu baudīt svētlaimīgu atpūtu.


Visas mūsu lapenes ir balstītas uz speciāli veidota alumīnija profila rāmi, neatkarīgi no tā, vai tās ir brīvi stāvošas vai piestiprinātas pie fasādes. Neskaitāmās iespējas nozīmē, ka jūs varat pilnībā pielāgot savu lapeni savām vajadzībām. Mūsu lapenes ietver automātisku saules ēnojumu, kā arī papildus LED apgaismojumu, lai radītu lielāku atmosfēru, kā arī audio. Sildelementi pagarinās nojumes izmantošanu arī aukstākos gadalaiku brīžos. Izvēle ir tava!

Izvēlieties savu pergolas veidu

Nojume ar slīpu stikla jumtu

Nojume - pergola ar slīpu stikla jumtu vairāk piemērota novietošanai pie ēkas fasādes, lai gan to arī izvēlas brīvi stāvošu, piemēram āra baseina pārklāšanai. Stikla pergolas dod iespēju iegūt papildus telpu gan atpūtai, gan darbam.

Stikla nojumes var veidot gan atvērta tipa, gan slēgta tipa, veidojot dažāda veida slēgtas malas.

Skatīt vairāk
Solarlux Acubis stikla nojume - istaba ar taisnu stikla jumtu

Nojume ar taisnu stikla jumtu

Nojume - pergola ar taisnu (90°) stikla jumtu ir šābrīža tehnoloģiskais izrāviens un modernā stila ikona. Šādas horizontāla jumta pergolas var būt gan brīvi stāvošas, gan izvietotas pie ēkas fasādes. Stikla pergolas dod iespēju iegūt papildus telpu gan atpūtai, gan darbam.

Stikla nojumes var veidot gan atvērta tipa, gan slēgta tipa, veidojot dažāda veida slēgtas malas, kā arī savstarpēji modulējot iegut jebkuras platības stikla nojumes.

Skatīt vairāk
Solarlux Acubis stikla nojume - istaba ar taisnu stikla jumtu

Nojume ar slīpu auduma jumtu

Ar dažādiem lapenes dizainiem ir pieejams risinājums katrai mājai un iekšpagalmam. Daudzi dažādi auduma raksti un plaša toņu paletei konstrukcijām padara to par vienkāršu uzdevumu savienot pareizo kombināciju ar esošu terasi vai dārzu.

Eiropā ražotās auduma pergolas garantē ilgtermiņa kvalitāti un servisu.

Skatīt vairāk
Solarlux Acubis stikla nojume - istaba ar taisnu stikla jumtu

Nojume ar taisnu auduma jumtu

Lapene ir par īpašiem mirkļiem brīvā dabā. Vienkāršākā un vecākā aizsargkonstrukcija, kas nāk no Vidusjūras. Ūdensizturīgi un iesaiņojami auduma pārvalki. Lapene ar taisnu jumtu ir kļuvusi par modes trendu askētiskā izskata dēļ.

Skatīt vairāk

Stikla pergola vai ziemas dārzs?

Stikla pergola - stikla istaba

Stikla pergola - stikla istaba

Stikla nojumei ir atsevišķi stiklots jumts un sānu paneļi, un tā nav izolēta — starp stikla paneļiem var būt pat nelielas spraugas. To var uzskatīt par ar stiklu pārklātu terases zonu - stikla istabu. Tā var būt jauka vieta, kur pasēdēt saulainā ziemas dienā, savukārt vasarā bīdāmos stikla paneļus var atvērt, atstājot tikai jumtu. Varat pievienot infrasarkano staru sildītāju, lai aukstā laikā nedaudz sasildītu telpu.

Ziemas dārzs

Ziemas dārzs

Ziemas dārzs ir piebūve no stikla ar siltumizolējumu. Ziemas dārzam ir koka vai metāla nesošais karkass ar dubultā vai trīskāršā stiklojuma paketēm un ir pilnībā izolēts no visām pusēm — divpusēji salokāmās vai bīdāmās durvis ļauj to atvērt saulainā dienā. To var izmantot kā atsevišķu sauļošanās telpu, kā ziemas dārzu, vai arī izmantojot bīdāmo sienu izveidotu stikla paplašinājumu telpai, kļūstot par daļu no mājas un izmantotu to visu gadu.

Papildus sānu elementi un lapenes iespējas

Saskaņotie sānu elementi - malas no stikla vai auduma ļauj jums pievienot pēdējo pieskārienu alumīnija lapenei vai terases pārsegam. Vai jūs vēlētos stilīgus bīdāmos stikla paneļus vai integrētu auduma žalūziju? Mūsu sānu elementi piešķir jūsu lapenei unikālu pieskārienu, nodrošina papildu privātumu un pasargā jūs no jebkādiem laika apstākļiem.

 Mūsu plašajā iespēju klāstā jūs varat atrast burtiski visu, lai jūsu lapenei pievienotu mājīgu pieskārienu. Jūs varat izvēlēties atmosfēras gaismas diožu apgaismojumu, augstākās klases audio instalāciju vai integrētu apkures sistēmu un izbaudīt nojumes ar visām maņām!
 
sānu sienas

Stikla

sānu sienas

Skaisti, izturīgi, daudzpusīgi

Sānu sienas

Auduma

Sānu sienas

Videi draudzīgi un funkcionāli